Programma Opendeurdagen 28-29 april 2017

Vrijdag 28 april 2017

16u-17u

Secretariaat:                         Onthaal – info
Woordruimte                       Toneel hogere graden – Tom Van der Velde
Klas 6                                     Piano – Lieve Pas
Klas 10                                  Dwarsfluit – Connie Vanderstylen
Klas 15                                  optreden samenzang AMV L2A – Katrien Mannaert

17u-18u

Secretariaat                         Onthaal – info
Woordruimte                      Toneel hogere graden – Tom Van der Velde
Klas 6                                    Piano – Lieve Pas
Klas 10                                  Dwarsfluit Lagere 1 – Connie Vanderstylen
Klas 14                                  AMV L4 A –Katrien Mannaert
Klas 15                                  Piano/Begeleidingspraktijk – Tim De Knop
Balletzaal                             Klassieke dans M1—Hedwige Hardies
Ballet L6 – Hedwige Hardies

18u-19u

Secretariaat                          Onthaal – info
Woordruimte                       Toneel hogere graden – Tom Van der Velde
Klas 6                                     Piano – Lieve Pas
Klas 10                      18u      Dwarsfluit initiatie– Connie Vanderstylen
18u30 Dwarsfluit – Connie Vanderstylen
Klas 15                                  Piano – Tim De Knop

19u 30

Balletzaal                   Leraarsconcert

20u30

Achterbouw                             Opening  Tentoonstelling met werken van Hans Claus,
                                                     teksten gebracht door volwassen leerlingen woord

Zaterdag 29 april 2017

Doorlopend: tentoonstelling met werken van  Hans Claus – Achterbouw

9u30

Secretariaat                          Onthaal – info
Balletzaal                              Optreden samenzang AMV L2B
Combolokaal                        Kinderkoor – Marjan Scholliers
Klas 6                                     Hobo – Tim Boonen
Klas 10                                  Dwarsfluit– Connie Vanderstylen

10u

Secretariaat                 Onthaal – info
Woordruimte              Tentoonstelling repertoirestudie woord – Tom Van der Velde
Balletzaal       10u       Dans L1+2 – Julie
10u20   Optreden samenzang AMV L1B
Combolokaal               Kinderkoor – Marjan Scholliers
Klas 6                            Hobo – Tim Boonen
Klas 12                          Contrabas – Lieven Coolen
Klas 13                          Saxofoon/klarinet – Luc Heyvaerts
Klas 15            10u       Piano – Lieve Pas
10u30   Samenspelklas – Connie Vanderstylen
Piano – Tim De Knop
Klas 17                          AMC M1B – Tijl Wellens

11u

Secretariaat                 Onthaal – info
Woordruimte               Bar (doorlopend vanaf 11u)
Balletzaal          11u     Klassieke dans H1-2-3 – Hedwige Hardies
11u30 Optreden samenzang AMV L3B en L4B
Klas 6                             Hobo – Tim Boonen
Klas 10                           Dwarsfluit– Connie Vanderstylen
Klas 13                           Saxofoon/klarinet – Luc Heyvaerts
Klas 15               11u     Piano – Tim De Knop
11u30 Zang – Aleksandar Dimitrijevic
Piano – Tim De Knop
Klas 17                           AMC M2B – Tijl Wellens

12u

Secretariaat                           Onthaal – info
Woordruimte                        Bar (doorlopend vanaf 11u)
Balletzaal                   12u     Artistieke training H1-2-3 – Hedwige Hardies
Balletzaal                   12u30 Kinderkoor en creatief musiceren
–  Annelies De Kimpe en Marjan Scholliers
Combolokaal            12u30  Combo JLM – Lander Van Den Noortgate
Klas 6                                       Hobo – Tim Boonen
Klas 13                                     Saxofoon/klarinet – Luc Heyvaerts
Klas 15                        12u      Piano – Tim De Knop
12u30  Samenspelklassen – Connie Vanderstylen
Klas 17                                     AMC M3B – Tijl Wellens

13u

Secretariaat                          Onthaal – info
Woordruimte                       Bar (doorlopend vanaf 11u)
Combolokaal            13u     Combo JLM – Lander Van Den Noortgate
13u30 Combo JLM – Kris Auman
Klas 6                                     Hobo – Tim Boonen
Klas 15                       13u     Piano – Tim De Knop
13u30 samenspel blokfluit – Tijl Wellens
samenspel – Veerle De Vos

20u

Afstudeerproject met DSO in O.L.V.-kerk (schuin tegenover SAMWD)